презентація групи
<iframe src="http://www.slideshare.net/elena-2128/slideshelf" width="615px" height="470px" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" style="border:none;" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen></iframe>
ДЛЯ МАМ І ТАТ ПРО ЖИТТЯ МАЛЯТ
ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ
1. Передусім, слід організувати життя дитини в сім'ї' відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному закладі. Цим ви значно полегшите дитині процес звикання до садка. 2. Спочатку, перший тиждень-два, не залишайте дитину в дитсадку на цілий день. У перші дні цілком достатньо однієї-двох годин. Домашній дитині зовсім не просто звикнути до суспільних вимог. Допоможіть їй. 3. Налагодьте ефективний зворотній зв'язок із вихователями: повідомте їм про характер дитини та як називають дитину вдома (Маринка, Маринонька). 4. Дитина значно легше пристосується до умов суспільного виховання, якщо в сім'ї вона оволодіє елементарними навичками самостійності (одягатися й роздягатися, охайно складати свій одяг, їсти, тримаючи ложку). 5. Дуже важливо навчити дитину гратися, адже такий природний для неї тип діяльності дає можливість відволіктися від думки про батьків і формує в неї «ділову форму спілкування» з дорослими. Щоб гра була цікавою, тривалою, розвивала дитину, треба розкрити їй призначення іграшки та способи дії з нею (з чашки напувати ляльку чи ведмедика, у ліжечку лялька спатиме). 6. Не можна залякувати дитину садком — це викличе страх перед дошкільним закладом і, безумовно, погіршить стан дитини в період звикання до незнайомого середовища. 7. Привчайте дитину до спілкування з однолітками заздалегідь, виховуйте доброзичливе ставлення до них. 8. Зачекайте з прийомом їжі вранці: дорога до дитячого садка, зарядка та ігри викличуть у дитини апетит і допоможуть уникнути примх із приводу вживання їжі в дитсадку. 9. Щоб не сформувати у дитини поняття, що дитсадок є своєрідним покаранням для неї, бажано уникати: • розповіді в присутності дитини про недоліки дитячого садка, без акценту на приємних моментах; • спроби навіяти ще маленькій дитині, що ходити до дитсадка — обов'язок неприємний, але вона повинна, оскільки й дорослі ходять на роботу; • обіцянки забрати додому раніше —як на¬городи за добру поведінку (а чому б не забрати раніше тому, що хочеться побути разом із дитиною, якщо випала така нагода). 10. Прагніть оформити дитину в дошкільний заклад хоча б за два тижні до виходу матері на роботу, щоб можна було поступово збільшувати тривалість перебування дитини в дитячому садку.
Тут робота є усім, Тут майструють, тут будують, Лисові хвоста малюють, З пластиліну ліплять вовка, Швидко шиють нитка й голка.
Ніжки, ніжки, ручки, ручки, Хочуть, хочуть погулять. Одягайтеся, швиденько, Підем сонечко вітать.
У садку дитячому
Живи, дорослішай і вчись!
ДИТЯЧІ ЗАПОВІДІ ДЛЯ БАТЬКІВ
-Дорогі батьки, пам'ятайте, що ви самі запросили мене до своєї родини. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчіть мене, будь ласка, мистецтва бути людиною.-У моїх очах світ виглядає інакше, ніж у ваших. Прошу вас, поясніть мені: Що? Коли? Чому?- кожен із нас у ньому має робити.-Мої ручки ще маленькі - не очікуйте від мене досконалості, коли я застилаю ліжко, малюю, пишу або кидаю м'яча.-Мої почуття ще недозрілі - прошу, будьте чуйними до моїх потреб.-Щоб розвиватися, мені потрібне ваше заохочення, а не тиск. Лагідно критикуйте і оцінюйте, але не мене - лише мої вчинки.-Дайте мені трохи самостійності, дозвольте робити помилки, щоб я на них учився. Тоді я зможу самостійно приймати рішення у дорослому житті.-Прошу, не робіть усього за мене, бо я виросту переконаним у своїй неспроможності виконувати завдання згідно з вашим очікуванням.-Я вчусь у вас усього: слів, інтонацій голосу, манер. Ваші слова, почуття і вчинки повертатимуться до вас через мене. Тому навчіть мене, будь ласка, найкращого. Пам'ятайте що ми разом не випадково: ми маємо допомагати один одному.-Я хочу відчути вашу любов, хочу, щоб ви частіше брали мене на руки, пригортали, цілували. Але будьте уважні, щоб ваша любов не перетворилася на милиці, які заважатимуть мені робити самостійні кроки.Любі мої, я вас дуже люблю! Покажіть мені, що ви також мене любите.ПОРАДИ БАТЬКАМ1. Ніколи не жалійте дитину через те, що вона не така, як всі.2. Даруйте дитині свою любов та увагу, однак не забувайте про інших членів родини, котрі її теж потребують.3. Організуйте свій по бут так, щоб ніхто в сім*ї не відчував себе «жертвою», відмовляючись від свого особистого життя.4. Не відгороджуйте дитину від обов’язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом з нею.5. Не бійтесь в чомусь відмовити дитині, якщо вважаєте її вимоги надмірними.6. Частіше розмовляйте з дитиною. Пам’ятайте, що ні телевізор, ні радіо не замінять їй вас.7. Не обмежуйте дитину в спілкуванні з ровесниками.8. Частіше звертайтесь за порадами до педагогів та психологів.
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В НАШІЙ ГРУПІ
Немає часу на ниття,
Розучим вірш, розкажем казку.
А тому батьки і мами, І сестрички із братами, І бабусі й дідусі, Дитсадочок люблять всі!!!
Коли замерзла річка
Дітвора ж гуде, мов рій,
Миколай про діток знає все,
Будьте ж, діти, завжди чемні, Любіть маму, любіть тата,
Розвага « Відважні пожежники
Єкскурсія до пожежної частини
|